Self-Servis Hizmeti Sayesinde Akaryakıt Fiyatları Düşüyor.

Çoğu Avrupa ülkelerinde yıllardır kullanılmakta olan Self-Servis solum hizmeti artık Aytemiz firmasıyla Türkiye’ye geldi.

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke tarafından yapılan son açıklamara göre uygulamaya sundukları Self-Servis hizmeti sayesinde araç sahipleri, akaryakıtlarını kendileri dolduğu takdirde daha ucuza alacaklar.

Şimdilik 30 istasyon için faaliyette olan Self-Servis hizmeti gelecek bir ay içinde 100 istasyonda uygulanacağı bekleniyor. Bu sistemin müşterilere avantajı ne olacak?

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Aytemiz Genel Müdürü Ahmet EKE, benzin ve dizel yakıtlarını alacak müşteriler için Self-Servis kullanmaları takdirde daha az ücret ödeyeceklerini açıkladı.Motorinin 20 kuruş, benzinin ise 15 kuruş daha ucuza verileceğini söyledi.

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke tarafından yapılan son açıklamara göre uygulamaya sundukları Self-Servis hizmeti sayesinde araç sahipleri, akaryakıtlarını kendileri dolduğu takdirde daha ucuza alacaklar.

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke’nin Yaptığı Açıklama:

‘’50 litre hacmi olan bir depoyu düşündüğümüzde, bu miktarlar bir dolumda yaklaşık 10 TL’lik tasarruf anlamına geliyor. Batılı ülkelerde zaten var olan self-servis hizmetini Türkiye’de başlattık. Türkiye’deki 23 milyon motorlu araçtan otogaz ile çalışanları çıkarırsak, yaklaşık 10-15 milyon araca hizmet vermeye talibiz. Self-servis hizmetini yapay zeka teknolojisi ile geliştirdiğimiz kiosk üzerinden tüketicilere sunuyoruz.’’
Self-Servis hizmetinin ödemelerinde ilk başlarda kredi kartı şeklinde olacağını, ilerleyen dönemlerde nakit para geleceğini söyleyen Ahmet Eke kripto para ile ödeme imkanı dahi sunmayı planladıklarını söyledi.

Ahmet Eke araçlara otogaz dolumunun özel eğitim gerektirdiği için otogaz dolumu Self-Servis hizmetinin dışında kalacağını söyledi.

Siz değerli Firstechno kullanıcıları akaryakıt fiyatlarının düşmesi hepimiz için çok güzel bir haber, kendi görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmına yazabilirsiniz…

Likes:
0 0
Views:
45
Article Categories:
Gündem

All Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir