Samsung Galaxy S11 söylentileri, çıkış tarihi, fiyat, özellikler

FanMite SamMobile ve leakster Iceuniverse’ye göre Galaxy S11’in lansman tarihi 18 Şubat 2020 . Bu bizim için yeterince makul görünüyor – önceki lansmanların planlamasına uyuyor ve Şubat ayının ilk çıkışını yapan altıncı Samsung amiral gemisi olacak. Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e’nin ilk önce 20 Şubat 2019’da gün ışığını gördüklerini unutmayın, bu nedenle Galaxy S11 Şubat ayında gelirse, bu çok mantıklı olacaktır (ve Galaxy S10 telefonlarına 12 ay satış). Bununla birlikte, ilk olarak S10’un ‘lite’ versiyonunun geleceğine dair büyük söylentiler var , bu yüzden S11 Samsung’un bir sonraki ahizesi olarak bu noktayı alamayabilir.

SAMSUNG GALAXY S11: TASARIM

Galaxy S11 sızıntısı

2019’da Samsung, S10e için 5.8 inç ekran, S10 için 6.1 inç ekran ve S10 Plus için 6.4 inç ekran ile gitti. Üç yeni Samsung Galaxy S11 cep telefonunun bu tür bir şablonu takip etmesi muhtemel görünüyor, ancak ekran boyutları bir şey daha da büyüyebilir. LetsGoDigital’in yukarıdaki konsepti , fiziksel açma / kapama düğmelerinin ve ses kontrolünün yerini alan kavisli bir ekran ve dokunmatik simgelerle neye bakabileceğimiz hakkında bazı ipuçları sunuyor .

 

SAMSUNG GALAXY S11: Özellikler

Samsung Galaxy S11

Bazı Samsung Galaxy S11 söylentilerini duyduğumuz özellik ve özellik bölümlerinde – Samsung işlemci çiplerinin S11’in piyasaya sürülmesi için zamanında 5 nanometre teknolojisine geçeceği gibi . Bu ne anlama geliyor? Pil ömründe daha az çekiş ile esasen daha yüksek hızlar (2019’un en iyi yonga setleri 7nm teknolojiden çalışır).

Kameralar söz konusu olduğunda, Samsung’un şimdiden gelecek amiral gemileri için hazır 64MP sensörler ürettiğini biliyoruz , bu da S11 kameranın Samsung’un kamera bölümünde Huawei ve Google gibi kaybettiği zemini geri çekmesine yardımcı olabilir. Galaxy S11 telefonlarında başka bir lens daha alabilir miyiz? 5x optik zoom gibi.

Daha önce olan tipster’lar Galaxy S11 kameranın beklemeye değer olacağını ve Galaxy S10 ve Note 10 telefonlarını gölgede bırakan bazı özelliklere sahip olacağını tahmin ediyorlar.

En son söylentiler , Galaxy S11’in arkası için humongo 108MP kamera sensörüne ve 8K videoya işaret ediyor , bu da nihayet göründüğünde bu telefonla kesinlikle çarpıcı çekimler yapmayı bekleyebileceğiniz anlamına geliyor. Samsung genellikle telefon kamera teknolojisinin ön saflarında yer alıyor ve 2020 farklı değil gibi görünüyor. Ayrıca, beş kameralı kurulum, iPhone 11 pro’nun çizgileri boyunca, tipster Iceuniverse’den bir sızıntıyı takip eden yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi bir şeye benzeyecek . 

Likes:
2 0
Views:
222
Article Tags:
Article Categories:
Mobil

All Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir