GTA 6 Hakkında Her Şey Ne Zaman Çıkacak?

Tahminen GTA 6 Hangi Tarihte Piyasaya Sürülecek.


Tüm oyuncuların severek oynadığı oyun olan GTA  serisi ilk olarak 1997 de hayatımıza girdi onun ardından hemen 2 yıl sonra 1999’da GTA 2 oyuncuların efsanesi haline geldi 2001 yılında GTA III(3), 2002 yılında GTA Vice City piyasaya sürüldü ve onun ardından 2004 senesinde hala oynayanlarının olduğu GTA San Andreas,  2005 yılında Liberty City ve 2008 yılında GTA IV(4)  en sonunda günümüzde hala oynanan GTA V(5) ise 2013 yılında hayatımıza girmişti.

Bu verilere bakıldığında RockStar Games Grand Theft Auto (GTA) oyununu 2-7 yıl arayla piyasaya sunmuştur, en son çıkardığı oyundan bu zamana kadar 6 yıl geçtiğine göre Büyük İhtimalle Seneye 2020 Yılında GTA VI(6) piyasaya adını duyurabilir.

GÜNCEL PAYLAŞIMLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP EDİNİZ.(TIKLA)

Tabi arada RockStar Games’in çıkardığı bir önemli oyun daha var READ REDEMPTION 2 isimli oyununu piyasaya sürmesi GTA 6’nın çıkmasını yavaşlatmış olabilir.

Bazı kaynakların haberlerine göre de bu sene içerisinde yani 2019 yılında GTA VI(6) piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

Şuan da GTA V satışlarında önemli bir düşüş yaşanmıyor aksine hala gayet iyi bir şekilde oyunu satabiliyorlar, durum böyle olunca da RockStar Games pek GTA 6’yı çıkarma niyeti yok.

Bu verilere bakıldığında RockStar Games Grand Theft Auto (GTA) oyununu 2-7 yıl arayla piyasaya sunmuştur, en son çıkardığı oyundan bu zamana kadar 6 yıl geçtiğine göre Büyük İhtimalle Seneye 2020 Yılında GTA VI(6) piyasaya adını duyurabilir.

En önemli konulardan birisi de GTA VI(6) hangi şehirde geçicek?

Çok önemli kaynaklara baktığımızda 3 şehir öne çıkıyor Libert City, Los Santos ve Vice City‘de geçmesi bekleniyor.

Ve yeni gelecek detaylar ile oyunda örneğin silah marketleri kişisel ürün satacak yani bir silah marketinde tüm silahlar bulunmayacak özel bir silah için başka bir silah marketinde gitmeniz gerekecek.

HANGİ PLATFORMLARDA OYNANABİLECEK?

Genel olarak baktığımızda oyun çok iyi çizimlerle ve çok yüksek grafiklerle geleceği için eski nesil oyun konsollarında (PS4 veya Xbox ONE) oynanması mümkün olmayacak aynı zamanda orta seviye oyuncu bilgisayarları da bu oyunu kaldıramaz. Oyun açıklanmadığı için tam olarak hangi sistem gereksinimlerinin olduğunu açıklamamız mümkün değil.

Ve son olarak GTA 6’da VR (sanal gerçeklik) olabileceği düşünülüyor.

Değerli Firstechno kullanıcıları sizce GTA 6 ne zaman satışa sunulur, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmına yazabilirsiniz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir